Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie

Kolorowy pasek

Rejony opiekuńcze

 

Cejman Halina

 

Osiedle "Nidzicka"

Norwida, Lenartowicza, Karłowicza,

Północna

 

Suptelna-Kujawa Ewelina

 

Osiedle "Księżodworska I ,II"

Księżodworska, Reja, Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Mrongowiusza, Osiedleńcza,

Osiedle "Księżodworska III"

Kajki, Broniewskiego, Gałczyńskiego, Krasickiego, Brzechwy, Tuwima, Powst. Wielkopolskich, Spokojna, Sienkiewicza, Wyspiańskiego, Żeromskiego,

Osiedle "Księżodworska IV"

Boczna, Południowa, Prusa, Zielona, Brzozowa, Klonowa, Lipowa, Miodowa, Różana, Tulipanowa

 

 

Łazarczyk Iwona
 

 

 

Stare Miasto

Jagiełły, Łąkowa, Hallera, Męczenników

 

Grunwaldzka, , Rzemieślnicza, Chopina, Olsztyńska, Gminna, Wiejska

 

 

Celmer Donata

 

Stare Miasto

Bielnikowa, Górna, Piwna, Strumykowa, Cicha, Wellengera,    Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, Katarzyny, Zamkowa, Kościuszki, Krótka, Poprzeczna, Słowackiego, Średnia, Tylna, Waryńskiego, Mazurska, Pl.1-go Maja, Młyńska

 

Mielniczek Danuta

 

Stare Miasto

Skłodowskiej, Boya-Żeleńskiego, Pocztowa, Ogrodowa

Osiedle "Księżodworska"

Kolejowa

 

Stenkel Anita

w zastępstwie

Ewelina

Suptelna-Kujawa

 

Osiedle "Lidzbarska"

11 Listopada, Lotników, Małłka, Letnia, Pileckiego, Reymonta, Traugutta, Lidzbarska, Żwirki i Wigury, Legionów Polskich, Raginisa, Paderewskiego, Sikorskiego, Dmowskiego

w zastępstwie

Halina Cejman

Osiedle "Ogródki"

Komorowskiego, Okrężna, Robotnicza, Sportowa, 17 stycznia, ,Kwiatowa, Budowlana, , Piaskowa, Dolna,

w zastępstwie

Dagmara Anczewska

 

Drzymały, Okólna, Warmińska, Zacisze

 

Cybulska Wioletta

 

 

Mławska, Asnyka, Parkowa, Wąska, Wyszyńskiego, Słoneczna, Kopernika, Orzeszkowej, Konopnickiej, Wolności

 

Osiedle "Polna"

Chabrowa, Chmielna, Dożynkowa, Gryczana, Jęczmienna, Kąkolowa, Konwaliowa, Lniana, Łubinowa, Makowa, Owsiana, Prosta, Pszeniczna, Rumiankowa, Rzepakowa, Wiosenna, Żytnia, Polna, Zbożowa, Graniczna

 

Anczewska Dagmara

 

Osiedle "Nidzicka"

Nidzicka

Osiedle "Nidzicka Wschód"

Biedrawiny, Rydygiera, Malewskiej, Świerkowa, Dębowa, Sosnowa, św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Korczaka, Przemysłowa

 

Płocharska

Teresa

 

Leśna

Osiedle "Leśna II"

Młodzieżowa, Turkusowa, ZHP, Słowikowa, Diamentowa, Perłowa, ZMW Wici, , Agatowa, Bursztynowa, Rubinowa, Szafirowa, Koralowa, Szmaragdowa, Zuchowa,

Osiedle "Leśna III"

Kossaka, Matejki, Orłowskiego, Wita Stwosza, Grottgera, Michałowskiego, Podkowińskiego, Styki, Cybisa, Fałata, , Lentza, Malczewskiego, Modrzewiowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego,

Osiedle "Leśna IV"

Boznańskiej, Czyżewskiego, Gierymskiego, Makowskiego, Witkiewicza, Chlebowskiego, Pronaszko,

 

 

Metadane

Źródło informacji:Paweł Witecki
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Paweł Witecki
Data wprowadzenia:2012-11-07 14:06:44
Opublikował:Paweł Witecki
Data publikacji:2012-11-07 14:24:41
Ostatnia zmiana:2017-07-14 12:15:23
Ilość wyświetleń:4037

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij